سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران از سخت افزار های با کیفیت HP و همچنین زیرساخت قدرتمند دیتاسنتر “لایزر و مرکز امام” ارائه می گردد، با توجه به پینگ پایین سرور های اختصاصی داخل ایران نسبت به سرور های خارجی، سرعت لود سرور شما بر روی سرور های اختصاصی ایران تا 4 برابر سریعتر از سرور های میزبانی شده در خارج از ایران می باشد

تمامی هارد دیسک های که بر روی سرور میزبانی می شوند از هارد دیسک های محبوب مانند سامسونگ و وسترن دیجیتال و توشیبا می باشد.

تمامی سرور های اختصاصی اسنیک هاستینگ در بهترین دیتاسنتر های ایرانی میزبانی می شوند که دارای آپتایم 99.995% می باشد مانند زیرساخت کشور، لایزر و مرکز امام.

  • آپتایم تضمینی 99%
  • پشتیبانی 24 ساعت
  • جلوگیری از حملات دیداس
shape

تعرفه های سرور اختصاصی ایران (پلن های SSD)

تمامی سرور ها اختصاصی ایران در بهترین دیتاسنتر های ایران میزبانی می شود که با آپتایم 99.99% بر خوردارند.
تعرفه های سرور اختصاصی ایران (پلن های PRO)

تمامی سرور ها اختصاصی ایران در بهترین دیتاسنتر های ایران میزبانی می شود که با آپتایم 99.99% بر خوردارند.
تعرفه های سرور اختصاصی ایران (پلن های MAX)

تمامی سرور ها اختصاصی ایران در بهترین دیتاسنتر های ایران میزبانی می شود که با آپتایم 99.99% بر خوردارند.

ضمانت 99% آپتایم

در سرور های اختصاصی از بهترین سخت افزار های نسل 8 و 9 شرکت HP استفاده می گردد، به همین دلیل ریسک خرابی سخت افزار پایین و پایداری سرور ها تضمین شده است.

اطلاعات بیشتر

پشتیبانی 24/7 365 روزه

در هر زمان که به خدمات پشتیبانی نیاز داشتید تیم پشتیبانی حرفه ای اسنیک هاستیگ جهت پیگیری و رفع مشکلات در کنار شما خواهد بود و آماده ی پاسخ گویی می باشد.

شاید برای شما نیز سوالات زیر پیش آمده باشد!

در صورتی که سوال خود را از لیست پایین پیدا نکردید نگران نباشید کافیست با ما در ارتباط باشید

آیا سرور اختصاصی دارای خدمات پشتیبانی می باشد؟

کلیه سرور های اختصاصی ارائه شده در اسنیک هاستیگ به صورت پایه دارای خدمات پشتیبانی سخت افزار و شبکه است، البته ممکن است خدمات ارائه شده فراتر از تعهدات دیتاسنتر و توسط واحد پشتیبانی مارال هاست نیز ارائه شود.

آیا نرخ سرور اختصاصی خارج از کشور ثابت است؟

نرخ اجاره سرور های اختصاصی هتزنر و OVH بر مبنای نرخ ارز خواهد بود و در صورتی که نرخ ارز تغییر داشته باشد متناسب با تغییر نرخ قیمت سرور ها کاهش و یا افزایش خواهد داشت.

آیا امکان ارتقا سخت افزاری در سرور می باشد؟

در سرور های اختصاصی ایران و دیتاسنتر هتزنر آلمان امکان ارتقا روی سخت افزار عموما وجود دارد. در دیتاسنتر OVH امکان ارتقا و یا ایجاد کانفیگ سفارشی وجود ندارد.

آیا سرور اختصاصی مدیریت می شود؟

شما می توانید سرور های اختصاصی را به صورت مدیریت شده از اسنیک هاستینگ نیز دریافت نمایید، در این صورت کلیه موارد نرم افزار مطابق توضیحات مندرج در بخش مدیریت سرور روی سرور شما اعمال خواهد شد.